Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup; alüminyum kepenk, panjur, garaj ve bahçe kapıları,seksiyonel kapılar, ferforje, çelik konstrüksiyon, alucobond ve dış cephe sistemleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz, alanlarında uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle hazırlanmakta, sizler için uzun ömürlü ve stabil bir kullanım amaçlanarak imal edilmektedir..

ASROYAL Otomatik Kapı Sistemleri olarak; konut, işyeri, mağaza gibi güvenliğin ve estetiğin bir arada gerektiği alanlarda sizlere, otomatik kepenk sistemleri, endüstriyel kapılar ve yapı otomasyonu adına geniş ürün yelpazesi sunmaktayız.

Motorlu otomatik kepenk, otomatik fotoselli kapı, bahçe otomasyonu ve endüstriyel kapı projelerinize hızlı çözüm geliştirme, satış sonrası hızlı teknik destek, stabil ve sorunsuz ürün tasarlama ve kaliteli hizmet politikamız kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

1998 yılından bu yana otomatik kapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren ASROYAL, otomatik kepenk sistemlerinde aluminyum, galvaniz ve  poliüretanlı alumünyumu 5 yıl garantili motorlarla, endüstriyel sistemlerde Alman veya İtalyan malı otomasyon sistemleri ile Avrupa standartlarında profilleri, otomatik kapıda ise Japon ve İspanyol mekanizmaları bir araya getirerek en uygun ve kaliteli komponentleri sizlere sunmaktadır.

Türkiye’nin birçok ilinde zincir mağazalar veya mücevherat mağazaları gibi güvenliğin kritik gereksinim olduğu noktalarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen birçok asansör firmasıyla ortak projelere imza atmaya devam etmekteyiz.

Ürettiğimiz birçok kapı sistemi, kartlı ve şifreli geçiş sistemlerine entegre olabilme, giriş çıkış takip edilebilme ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmektedir.

Sitemizde otomatik kepenk, endüstriyel kapı, fotoselli kapı, pencere otomasyonu gibi ürünlerimizle ilgili bilgi, teknik döküman ve görseller bulabilir, son çalışmalarımız ve referanslarımıza göz atabilir, satış sonrası destek ve arızalarınız için iletişime geçebilirsiniz. Otomatik kepenk, kapı ve endüstriyel ihtiyaçlarınız ile ilgili fiyat almak için fiyatlandırma bölümümüzü kullanabilirsiniz. Hesap numaralarımız, ödeme seçenekleri, kredi kartına taksitli satış yaptığımız anlaşmalı bankalara ödeme seçenekleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.