Dairesel Açılır Kapı

Dairesel Açılır Kapı Sistemleri ihtiyacınıza ve mekana uygun olarak mafsallı, sonsuz dişli motorlu veya yer altı kurulumlu olarak uygulanabilen kanatlar üzerinde hareket eden bahçe ve garaj kapılarınız için uygun bir çözümdür Kapı sistemi oluşturulurken kapının materyali boyu ve ağırlığı dikkate alınmalıdır.

Dairesel Açılır Bahçe Kapısı

Özellikle ağır yapılı kapılar da sonsuz dişli motor sistemi tavsiye edilmektedir:

Kapı kanatları pvc, tahta gibi hafif malzemeden yapılmışsa mafsal kol sistemi kullanılabilir, mafsal kollu sistemler yaya giriş kapıları için de uygundur

dairesel kapı sistemi

Yer altı montaj kurulumu en estetik çözümdür

Dairesel açılır kapı şeması

 Bahçe Kapısı Motorlarımız Somfy, Nice, BFT ve Telcoma olarak 4 ayrı şekilde sunulmaktadır.

Somfy Dairesel Bahçe Kapısı Motorları

Somfy Dairesel Bahçe kapısı motorları Ixengo S ve L serisi olarak 230 Volt ve 24 Volt seçenekleri ile sunulmaktadır.

4 metre kanat ve 400 kg ye kadar kapasiteli olan Somfy Dairesel bahçe kapısı motorları kolay kurulum ve kullanım sağlamaktadır.

Somfy Ixengo L 3S RTS Dairesel kapı motoru
Somfy Ixengo L 3S RTS Dairesel kapı motoru

Somfy bahçe kapısı kitlerinde 2 motor, kontrol kartı, motor bağlantı aparatları, 2 kumanda, fotosel ve flaşör standart olarak sunulmaktadır.

Nice Dairesel Bahçe Kapısı Motorları

Nice dairesel açılır kapı motorları Wingo, Toona, Too gibi geniş seçeneklerle sunulmaktadır. Dilerseniz müstakil kullanım, dilerseniz yoğun kullanıma uygun motorlar bulunmakta olup, mafsallı, pistonlu veya yer altı kuruluma uygun motor seçenekleri mevcuttur.

 

Nice Wingo 3524
Nice Wingo 3524

Nice bahçe kapısı kitlerinde 2 motor, kontrol kartı, motor bağlantı aparatları, 2 kumanda, fotosel ve flaşör standart olarak sunulmaktadır. Bazı tek motorlu kitlerde aksesuarlar değişiklik gösterebilir.

BFT Dairesel Bahçe Kapısı Motorları

BFT dairesel açılır kapı motorları temel olarak Phobos, LUX, Igea, Eli, Sub serilerinde: dişli, hidrolik piston, yeraltı motoru ve mafsallı motor seçenekleri sunulmaktadır. 250kg den 800 kg’ye kadar kanatları hareket ettirebilecek motorlar mevcuttur.

BFT-Lux-G.jpg
BFT-Lux-G.jpg

BFT bahçe kapısı kitlerinde 2 motor, kontrol kartı, motor bağlantı aparatları, 2 kumanda, fotosel ve flaşör standart olarak sunulmaktadır.

Telcoma Dairesel Bahçe Kapısı Motorları

Telcoma bahçe kapısı motorları İtalyan menşeili olup yoğun kullanıma uygun dişli motordur.

Telcoma Stoner L3 Dairesel Açılır Kapı Motoru - Montajsız
Telcoma Stoner L3 Dairesel Açılır Kapı Motoru

Telcoma bahçe kapısı kitlerinde 2 motor, kontrol kartı, motor bağlantı aparatları, 2 kumanda, fotosel ve flaşör standart olarak sunulmaktadır.