Erreka Ertain Fotoselli Kapı Mekanizmaları

Ertain Otomatik Kapı kontrol sistem operatörü her türlü kullanım amaçlarına adapte edilebilir özellikte İspanya’da imal edilmektedir.

Süpermarketler, oteller, havaalanları, hastaneler gibi yoğun geçişlerin yaşandığı girişlerde, cafe,
restaurant gibi orta ölçekli geçişe uygun alanlarda mükemmel performans gösteren Erreka Ertain, çalışma esnasındaki dinamik stabilitesi, hız ve sessizliği ile otomatik kapı sektöründe fark yaratmaktadır

erreka ertain fotoselli kapi sistemleri
Erreka Ertain Fotoselli Kapı Sistemleri

Erreka Ertain Mekanizma


Dayanıklılığı ve uzun süre kullanıma uygunluğu ile dikkat çeken Erreka Otomatik Kapı Sistemleri’nin kalitesi, yurtiçi ve yurtdışında tescillenmiş belgelere ayanmaktadır. TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001, CE, EN 60335-2- 104 (yüksek voltaj testi yönetmeliği), 2006/42/ EC (makine emniyet yönetmeliği) standartlarına sahip ürünlerin ithalat, imalat ve montaj hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. 


Erreka Ertain Otomatik Kapı Sistemleri’nin bayilere sunduğu otomatik kapı programlama operatörü kiti tek kişinin kolaylıkla montaj edebileceği aksam seti (motor, ünite ve diğer dijital aksamları içeren ek donanım seti)
içermektedir. Bu seti şase içerisine uygulamak bir iki dakikayı almakta olup şase diziliminde bayilere büyük rahatlık ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. 


▪ Modüler yapısı ile şık tasarım.

▪ Şase içerisine kolaylıkla monte edilebilen motor, ünite ve diğer elektronik ekipmanları içeren dizili kit içeriği ile hızlı ürün kurulumu.

▪ Güçlü taşıyıcı askı aparatları ve özel malzemeden üretilmiş üçlü tekerlek sistemi ile sessiz ve uzun ömürlü kullanım.

▪ Dijital fonksiyon seçici kullanımı ile tek tuşla tüm fonksiyonları devreye alabilme.

▪ Elektronik kilit, batarya, kart cihazı, şifre cihazı, parmak izi cihazı ve diğer uyarı sistemleri ile konfigüre çalışma.

▪ Güçlü yedek parça ve opsiyonel ekipman stoğu.

▪ Kullanım hataları hariç 2 yıl ürün garantisi.